* Podając numer telefonu i klikając na przycisk "Proszę o kontakt", akceptujesz regulamin platformy i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych,
w szczególności numeru telefonu, przez Szkoła Maturzystów Łukasz Jarosiński z siedzibą w Olkuszu, ul. Żeromskiego 2/20, NIP 6372144158
w celu przedstawiania oferty przez telefon. Twoje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w polityce prywatności.
Administratorem danych osobowych jest Łukasz Jarosiński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Maturzystów Łukasz Jarosiński
z siedzibą w Olkuszu, ul. Żeromskiego 2/20, NIP: 6372144158. Zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych tutaj.
Mnożyłabyś gdybyś operowała na kącie środkowym (z użyciem środka okręgu) a te działania wszystkie są podzielone na dwa po prostu bo one są już liczone na kat wpisany w okrąg ale całość jest operowana na kącie środkowym.
Tutaj ci pokazuje na przykładzie tego pierwszego kąta(czerwony punkt to środek) i mam nadzieje że teraz jest to dla ciebie bardziej zrozumiałe. Ale jeśli nadal coś jest nie jasne to daj znać to z chęcią wszystko wyjaśnię.